Dua Lipa me këngë të re!

Dua Lipa vijon të jetë e angazhuar me projekte të reja në fushën e muzikës. Këngëtarja ka njoftuar në rrjetet e saj sociale se do...

Rita Ora publikon këngën e re me filmime nga fëmijëria e saj…

Këngëtarja Rita Ora ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Shape of Me” e cila është në bashkëpunim me trajnerin e...

Justin Timberlake rikthehet në muzikë!

Justin Timberlake ka publikuar pak nga kënga e tij e re, “Sefish” (“Egoist”), duke shënuar kështu rikthimin në muzikë. “Selfish” është pjesë e albumit...

10 këngët më motivuese në histori / në mesin e tyre edhe kënga e...

Një hulumtim është bërë së fundmi nga psikologët ku janë zbuluar 10 këngët motivuese të të gjitha kohërave. Në krye qëndron hiti i vitit...

850.000 dollarë për implantet dentare, fansat tallen me Kanye West: Duken si letër alumini…

Dhëmbët e titanit janë çudia e radhës nga Kanye West. I shoqëruar nga gruaja e tij Bianca Censori dhe komediani Chris Rock, reperi zbuloi...