‘Blinding Lights’ e The Weeknd bëhet e para që kalon 4 miliardë transmetime në...

Kënga "Shape of You" e Ed Sheeran nuk është më kënga më e transmetuar, pasi The Weeknd i mbivendoset mrekullisht me mbi 4 miliardë...

Mozzik vendos të largohet nga rrjetet sociale!

Reperi Mozzik së fundmi ka lajmëruar se rrjeti i tij social Instagram do të jetë i padisponueshëm si dhe do të kthehet në një...

Rita Ora, gati ta lërë prapa të kaluarën me Duan dhe të bashkëpunojë me...

Rita Ora është gati për të groposë të kaluarën e hidhur me Dua Lipën dhe dëshiron të bëjë një këngë me të. Yjet shqiptaro-britanikë të...

Habit Britney Spears: Nuk do të kthehem më kurrë në muzikë.

Britney Spears u ka dhënë fund zërave se ajo është duke punuar për një album të ri duke i hedhur poshtë këto thashetheme...

Ledri Vula dhe Getoar Selimi për herë të parë në skenë bashkë pas 12...

Lajmin e zbuluan vetë ata në mediat sociale ditën e djeshme, ku treguan se do të performonin në mbrëmjen e djeshme në Prishtinë. Kanë kaluar...