Një version i ri i filmit “She’s All That”

Një prej filmave më të preferuar të viteve '90 mund të ribëhet nga e para. Komedia romantike "She's All That" me sa duket do të...

GET HARD

https://youtu.be/lEqrpuU9fYI Kur milioneri James King akuzohet për mashtrim dhe do të dërgohet në burgun e San Quentin, ai kërkon ndihmën e Darnell Lewis, lavazhierin e...

“Anastasia”, së shpejti musical

Një prej filmave të animuar më të dashur të viteve '90 së shpejti do të vijë në formën e një musical-i. Këtë herë nuk bëhet...

Johnny Depp rinis xhirimet për “Piratët e Karaibeve”

Producenti i filmit "Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales is here!", ka publikuar foton e parë nga xhirimet e filmit. "Kapiten Jack...

Dwayne ”The Rock” Johnson së shpejti në një film aksion të Disney

Dwayne Johnson po përparon në karrierën e tij si aktor. Sipas E! Entertainment, 43-vjecari do të jetë pjesë e filmit aksion të Disney "Jungle Cruise". Pjesë...