Bella Hadid flet për depresionin: Ndihesha e pasigurt, qaja çdo ditë

Gjatë mbrëmjes që lamë pas modelja e njohur Bella Hadid ka qenë në e pranishme në eventin ‘Vogue Fashion Festival’ në Paris. Modelja e...

Ryan Reynolds sapo dogji Babagjyshin në shtëpinë e tij, ja provat

Sigurisht që ka me qindra histori që mund të thoni rreth festave të fundvitit, por e keni dëgjuar ndonjëherë këtë që ka ndodhur në...

Emina Çunmulaj vjen së shpejti në Shqipëri me një tjetër mision

Emina Çunmulaj lajmëroi ndjekësit se në tetor të këtij viti do të vizitojë Shqipërinë, për disa projekte humanitare si anëtare e bordit të Fondacionit...

Akuzohet se tradhtoi bashkëshortin, këngëtarja i jep fund martesës

Këngëtarja e njohur, Solange Knowles, njoftoi në Instagram se i ka dhënë fund martesës së saj gati 5-vjeçare me Alan Ferguson. “11 vite më parë...

Adrola Dushi përlotet nga mesazhi, mikja e saj hedh dritë mbi divorcin? (Foto)

Adrola Dushi është një ndër modelet më të përfolura shqiptare, padyshim pamja e saj tërheqëse dhe linjat e saj elegante e kanë vënë shpesh...