22.5 C
Tirana
Friday, September 29, 2023

Këtë vit Enca ka vendosur të ndryshojë profesion (Foto)

Vit i ri, profesion i ri... Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka lajmëruar se së shpejti do ta shohim...

Rrëfehet Hailey Baldwin: 1 vit martesë me Justin Bieber

Që prej një viti këngëtari Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin janë lidhur në martesë ligjërisht dhe gjatë shtatorit të këtij viti pritet që...

Dua Lipa feston suksesin e rradhës me këngën “One Kiss”

Dua Lipa nuk di të ndalet dhe këtë e ka treguar me sukseset e shumta pas çdo kënge që publikon. Pas suksesit të këngëve "New...

Jul Deda zbulon detajet e Duplex dhe pozicionin e rëndësishëm që ka në TV...

Projekti argëtues "Duplex" në TV Klan do të fillojë të shtunën mbrëma në orën 20:00, por deri atëherë, aktori i njohur i humorit Jul...

Ja çfarë nuk pëlqeu kurrë Gianni de Biasi në Shqipëri.

Gianni de Biasi ka folur edhe një herë për të kaluarën e tij në Shqipëria, gjatë pesë viteve sa ishte trajner i Kombëtares. Ish-trajneri i...