Pas lindjes së vogëlushes, Khloe, Zaimina Vasjari ka marrë gjithë vëmendjen e mediave rozë.

Kurioziteti për të parë vajzën është i madh dhe Zaimina e di shumë këtë fakt, prandaj sot publikoi në Instastory një foto të vajzës, por sërish nuk ia zbulon fytyrën. Nga foto shohim që Khloe po relaksohet në këtë të shtunë fundjave.

Advertisement