22.5 C
Tirana
Friday, September 29, 2023

Nuk është e lehtë të jesh gruaja e David Beckham! E lë Victoria-n të...

Victoria Beckham mund të jetë një ndër femrat më të suksesshme dhe të pasura në botë, por kjo nuk e ndalon bashkëshorin e saj...

Justin Bieber hyn në biznesin e kanabis

“Pjeshkët”, “The Peaches” kështu quhet produkti i ri në treg i Justin Bieber. Këngëtari ka hyrë zyrtarisht në industrinë e kanabisit me këtë produkt...

A është Valon Shehu “çun për shtëpi”?

Këngëtari Valon Shehu është mjaft i pëlqyer, sidomos nga vajzat. Mëngjesin e sotëm, ai ka qenë i ftuar në "Wake Up", ku ka folur për...

Adele thotë se pas ndarjes nga ish-bashkëshorti, u detyrua të shkonte në terapi 5...

Adele është gjithnjë gati për batuta dhe situata gallatë, por kjo nuk do të thotë se nuk ka pasur vështirësi me shëndetin mendor dhe...

Gigi dhe Bella janë motra dhe bëjnë të njëjtën punë, por kush paguhet më...

Janë motra të famshme, bëjnë të njëjtën punë, por njëra paguhet 3.5 milion dollarë më shumë se tjetra. Po flasim për dyshen e njohur të...