Reagon Bleta Gashi, pas akuzave të BabyGee (Foto)

BabyGee ka akuzuar ish-mikeshën e saj, Bleta Gashin, se e ka rrahur brutalisht mbrëmjen e djshme.

Por nuk vonoj shumë dhe Blerta Gashi reagoj përmes një vargu postimesh në llogarinë e saj në “Instagram”.

Advertisement

Ajo ia hodhi tërë fajin Baby G, duke e quajtur edhe gënjeshtare dhe se po merrte vendin e viktimës, ndonëse nuk është e tillë.

Më poshtë gjeni postimet e saj.