Dua Lipa është padyshim një nga këngëtaret shqiptare më të pëlqyera në botë.

Përgjithësisht ajo i ka qëndruar larg skandaleve, duke u treguar e kujdesshme me daljet e saj publike. Dua ka zgjedhur gjithmonë veshjet e duhura, duke mos ekspozuar më shumë se ç’duhet nga trupi i saj. Por, duket se kësaj “epoke” i ka ardhur fundi, pasi bukuroshja nga Kosova ka publikuar një album me foto, ndër të cilat është dhe një foto e saj topless.

Advertisement

Në postimin e bërë në Instagram këngëtarja ka publikuar disa foto, ku shkruan se janë realizuar në Neë York.

Film from this week in NYC //shot by @pixielevinson

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on