Morena Taraku ka ditur gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e mediave shqiptare.

Modelja dhe këngëtarja ka njohje me yje të ndryshëm të showbizit shqiptar, por mesa duket bukuroshja nuk është mjaftuar me kaq. Postimi i saj i fundit në Instagram ka ngritur dyshime për marrëdhënien e saj me modelen e njohur Kylie Jenner.
Më anë të një postimi në Instastory, Morena Taraku ka uruar Kylie Jenner për ardhjen e vogëlushes së saj ne jetë.

Advertisement

“Ajo është nënë tani, urime zemër”,- ka shkruar Morena në në një foto të Kylie-t.

A njihen dy modelet vallë, apo Morena është thjesht fanse e Kylie-t?