Wow! Fansat aziatik i shprehin dashurinë në shqip Dua Lipës (Foto)

Dua Lipa është kthyer në një nga këngëtaret e preferuara në botë dhe kvngët e saj bëhen hit brenda pak orëve.

Dua ka treguar shpesh që fansat e saj janë shumë kreativ dhe këtë herë fansat aziatik na e kanë vërtetuar vërtetë këtë gjë. Ata kanë mësuar se DUA dhe të thotë “Love” në anglisht dhe në pankartat e tyre ata shkruajnë: “I Dua You”, duke nënkuptuar “I Love You”.

Advertisement

Këtë gjë e ka treguar me krenari babai i këngëtares, Dukagjin Lipa, i cili krah fotos shkruan: Kur dashura bën sens në çdo gjuhë. “I DUA YOU” pankarta të bëra nga fansat aziatik”.