Oriola Marashi nuk ndalet, provokuese dhe në oren 3 të mëngjesit

Oriola Marashi ka ditur gjithmonë se si të bëjë për vete fansat me provokimet e saj.

Së fundmi modelja me postimet në Instagram na ka treguar se ndodhet në Itali dhe ka postuar disa nga super fotot e saj. Mesa duket Oriola është aq shumë e fiksuar pas photoshoting sa ora për të është thjesht çështje numrash.

Advertisement

“Kur linjat e tua të nxehta shkëlqejnë edhe pas orës 3 pas mesnate”,- shkruan modelja teksa shfaqet në një pozë të nxehtë.