Ylli i “Keeping up with the Kardashians” di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen dhe të bëjë marketing.

Këtë herë, 37-vjeçarja do të hedhë në treg parfumin e ri, shishja e së cilit do të ketë formën e trupit të saj…

Advertisement

“KKW Body 4.30 nga Vanessa Beecroft”, shkruan Kim në foton e parë topless të postuar në Instagram-in e saj.

KKW BODY 4.30 by Vanessa Beecroft #KKWFRAGRANCE

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 Por nuk na bëri çudi kjo pozë e Kim-it, deri në momentin që u pasua nga një tjetër, shumë më ndryshe se e para. Siç mund ta kuptoni, i gjithë trupi i saj është i mbuluar me allçi që përdoret për të formuar kallëpin e formës së trupit.

We took a mold of my body and made it a perfume bottle. @kkwfragrance

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 “Ne realizuam kallëpin e trupit tim dhe e bëmë atë një shishe parfumi”, shkruan ajo në foton që po bën xhiron e rrjetit.

E meqë ra fjala, postimet e saj në llogarinë e KKW Fragrance vijuan edhe me të tjera foto nudo, këtë herë pa ndonjë material suvaje sipër.

COMING SOON 04.30

A post shared by KKW FRAGRANCE (@kkwfragrance) on

#KKWBODY, KKW FRAGRANCE’S NEWEST PERFUME, IS COMING SOON ON 04.30

A post shared by KKW FRAGRANCE (@kkwfragrance) on

#KKWBODY, KKW FRAGRANCE’S NEWEST PERFUME, IS COMING SOON ON 04.30

A post shared by KKW FRAGRANCE (@kkwfragrance) on

#KKWBODY, KKW FRAGRANCE’S NEWEST PERFUME, IS COMING SOON ON 04.30

A post shared by KKW FRAGRANCE (@kkwfragrance) on

 Jemi kuriozë të shikojmë si do të duket trupi i saj në miniaturë dhe për më tepër çfarë arome do të ketë…