Aurela Hoxha ndryshon stilin e flokëve, ja si duket (Foto)

Tashmë stili i flokëve të prera shkurt është kthyer në një trend dhe shumë vajza të njohura të ekranit si shqiptare dhe të huaja, duke përmendur këtu Dua Lipan, Bella Hadid, Alketa Vejsiun, Sara Kolamin etj, etj janë parë me këtë model.

Moderatoreve, këngëtareve dhe modeleve iu bashkohet edhe bukuroshja shqiptare Aurela Hoxha, e cila ka publikuar në Instagramin e saj një foto me look-un më të ri. Ajo ka zgjedhur që në këto ditë të nxehta pranverore të vijë e freskët duke i prerë flokët shkurt.

Advertisement

Ky ndryshim u mirëprit edhe nga ndjekësit e modeles, e disa prej tyre madje e kanë pyetur se si ka mundësi të marrin një autograf prej saj.

Duket bukur, apo jo?

?

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on