Rita puth Cardi B në klipin e “Girls” (Video)

Rita Ora bëri të ditur në Twitter të martën (5 qershor) se klipi për “Girls”, në bashkëpunim me Cardi B, Charlie XCX dhe Bebe Rexha, do të publikohej sot dhe ja ku është.

Katër vajzat dalin në skena të ndryshme. Rita në mes të një “parasje” të rrethuar nga vajza, Charlie XCX veshur me kostum të bardhë në errësirë, Bebe brenda një dhome me pasqyra dhe Cardi B në një version futuristik.

Advertisement

Surpriza? Rita dhe Cardi B në një moment puthen në buzë…

Mos e humbisni!