fbpx

Tag: Bebe Rexha”

NEW MUSIC : Bebe Rexha – “Last Hurrah”

Në këtë video ndodh gjithçka. Nuk besoni? Ja tek e keni me të fundit nga Bebe Rexha :) https://www.youtube.com/watch?v=fTNnwzXrVdg

Nuk fitoi asnjë çmim në “Grammys” por Bebe Rexha i bëri...

Disa kohë më parë, Bebe me anë të një video-je në Instagram rrëfeu tek të gjithë ndjekësit e saj se askush nuk pranonte të...

Grammy Awards 2019: Ja çfarë veshën VIP-at në Tapetin e Kuq

Të dielën mbrëma, 10 shkurt është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy për vitin 2019. Edhe ky edicion i 61-të i Grammy-t bëri...

Dua Lipa bën krenarë shqiptarët: fiton dy çmime Grammy

Dua Lipa ka fituar dy çmime në eventin më të madh muzikor të botës, “Grammy Awards”. Ylli i muzikës rrëmbeu çmimin “Artistja më e mirë...

“Hajde shqipe”, 4 yje shqiptare bashkë për hitin “kuqezi” që do…

Shpesh mediat rozë kanë shkruar për marrëdhënie të tensionuara mes tyre, kryesisht për rapoortin mes Dua Lipas dhe Rita Orës që nuk ka qenë...

Nuk gjen dot një fustan… Po po…Bebe Rexha

Bebe Rexha u nominua për një Grammy në kategorinë “Best New Artist” dhjetorin e shkuar. Një lajm fantastik, pa dyshim, por vetëm se ka...

Nëse prisni të bëjë ndonjëherë ndërhyrje, gaboheni rëndë: Bebe Rexha është...

Këngëtarja Bebe Rexha është e njohur për muzikën e mirë që bën dhe sukseset e njëpasnjëshme që po korr në tregun ndërkombëtar. Por si...

Bebe Rexha në listën e këngëve më të dëgjuara të 2018

Platforma më e madhe muzikore, Billboard ka publikuar listën e 10 këngëve më të dëgjuara gjatë vitit 2018. Aty kryeson reperi Drake me projektin...