Rita Ora dhe i dashuri i saj nuk përmbahen, skena të nxehta në mes të plazhit (Foto)

Rita Ora dhe Andrew Watt kanë gati një vit që janë bashkë dhe muzikanti e ka shoqëruar atë kudo nëpër turnetë e saj, së fundmi edhe në Shqipëri dhe Itali.

Pasi Ora përfundoi dy koncertet në Tiranë dhe Verona, së bashku me Watt dhe miq të tjerë janë “arratisur” në një plazh të Toskanës. Atje po shijojnë edhe disa ditë pushimi, duke sjellë për ndjekësit edhe disa pamje të nxehta teksa shkëmbejnë puthje dhe përkëdhelje me njëri-tjetrin. Madje në një nga fotot duket Watt që lëpin gishtrinjtë e saj të këmbës…

Advertisement

Pamjet flasin vetë…