Herën e fundit që e pamë Riri-n, ishte e përlotur gjatë funeralit të kushëririt Tavon Alleyne në Barbados.

Advertisement

Por tashmë, si për të marrë veten, Rihanna ndodhet në Paris sëbashku me sheikun Hassan Jameel.

Çifti u përfol se ishte në një lidhje që në qershor të 2017-s. Biznesmeni thuhet se e trajton Rihanna-n si një princeshë, e cila ndërkohë është mjaft e dashuruar dhe po mundohet ta mbajë romancën larg mediave.

E meriton në fund të fundit!