Ata janë ndër çiftet më të pëlqyer të showbizit shqiptar…

Këtë herë janë bërë bashkë Bes Kallaku dhe Xhensila me Sinan Hoxhën dhe Andrrën. Çiftet kanë menduar të darkojnë bashkë dhe këtë moment ta ndajnë edhe me ndjekësit e tyre. Të buzeqeshur ata duket se ndihen mjaft rehat në shoqërinë e njëri-tjetrit. Por fansat kanë nisur të hamendësojnë se gjatë asaj darke mund të jetë folur edhe për ndonjë bashkëpunim në muzikë.

Advertisement

S’na mbetet gjë tjetër veçse të presim…