Prisni pak, kryeministrit Justin Trudeau i bien vetullat fallco? (Video)

Kryeministri kanadez, Justin Trudeau, mund të jetë një nga meshkujt më të pashëm të politikës, por ditën e djeshme ai u kthye në gazin e botës.

Sipas një teorie, kryeminisri ka patur dje të vëna vetulla fallco gjatë një konference për shtyp në kuadër të samitit G7.

Advertisement

Trudeau po fliste në krah të presidentit francez, Emmanuel Macron, por askush nuk e kishte mendjen tek ajo çfarë po thoshte ai, por tek vetullat e tij. Kjo video e kryeministrit kanadez, teksa i bien vetullat fallco ka bërë xhiron në rrjetet sociale.

Sipas DailyMail, ama, Trudeau nuk ka patur vetulla fallco dhe ato që i “kanë rënë” janë vetëm pasojat e një ndriçimi të keq.

Ju si mendoni?