Flokëkuqja Taylor Swift, e “treta” në një lidhje (Video)

Kënga “Babe” ishte shkruar fillimisht për albumin e Swift, “Red”, por më pas i kaloi grupit Sugarland, për rikthimin e tyre (pas 8 vitesh) me albumin “Bigger”.

Klipi i këngës është vendosur në vitet ’60 (pak a shumë si seriali Mad Men), ku Swift shfaqet me flokë të kuqe dhe gati të joshë çdo mashkull. Në këtë rast, “preja” e saj është burri i këngëtares të Sugarland, Jennifer Nettles.

Advertisement

Një DRAMË!