Nora Istrefi ka një arsye më tepër për të festuar gjatë ditës së sotme.

Këngëtarja shqiptare ka ditëlindjen dhe mbush 32 vjeç. Bukuroshja ka marrë urime të shumta prej fansave, miqve dhe familjarëve.

Advertisement

Megjithatë urimi më special deri më tani ëshë padyshim ai i vogëlushes Renee, vajzës së saj, e cila ende nuk ka mbushur tre vjeç. Ajo i ka kënduar Norës këngën e ditëlindjes.

Videon Nora e ka publikuar në Instagram ku ka deklaruar se ky është urimi më i mirë në jetën e saj. “Jam e bekuar. Urimi ma i mire najhere n’jete babyRenee”, ka shkruar këngëtarja.

I’m Blessed. Urimi ma i mire najhere n’jete babyRenee

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Nga ana tjetër, Roberti, bashkëshorti i saj, e ka uruar publikisht përmes një postimi në Instastory: