Tag: Nora Istrefi

NEW MUSIC | Era Istrefi – “Nuk E Di” feat. Nora...

Është lëshuar në youtube, videoklipi i Era dhe Nora Istrefit. “Nuk e di” quhet projekti të cilin shumë prej jush tashmë e kanë dëgjuar, pasi...

Modelja shqiptare e thotë troç: “Po të mos ishte i martuar...

Ai gjithmonë është cilësuar si një ndër meshkujt më seksi të showbizit shqiptar, por që prej shume vitesh ështe në një lidhje te konsoliduar...

Pasi u kritikua se puthi të bijën në buzë, reagon për...

Diçka është e sigurt këtë periudhë për të: nëse nuk është në Tiranë në provat e "Dance with me Albania", si një nga konkurrentët...

Vesin më të keq të Norës që pengon Robertin e justifikon...

Nora Istrefi dhe Robert Berisha shpesh ndajnë me publikun shumë detaje nga jeta e tyre private. Siç na kanë treguar ngaherë, ata të dy kanë...

Era dhe Nora në një bashkëpunim? (Foto)

Vetëm pak ditë më parë, u publikua kënga zyrtare e Kampionatit Botëror, e kënduar nga Era, Will Smith e Nicky Jam, me producent DJ...

Çfarë po përgatitin Nora Istrefi dhe Klaudia Pepa? (Foto)

Klaudia Pepa është një nga balerinat më të njohura shqiptare, me një karrierë mjaft të suksesshme dhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Ajo ka marrë disa...

Renee feston ditëlindjen, mami Nora dhe babi Roberti i bëjnë një...

Vogëlushja Renee mbush sot 3 vjeç dhe sigurisht nuk mungoi surpriza nga prindërit e saj. Ka qenë Roberti ai që e bëri publike surprizën duke...

Ku ishte Roberti dhe Nora që munguan në ditëlindjen e Tian?

Sa shpejt kaloi një vit... Tuna dhe Patris ditë kanë festuar 1 vjetorin e lindjes së Tian. Prindërit kishin zgjedhur një ambient të hapur, të gjelbërua...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement