Një tjetër pamje nga xhirimet e klipit “Live It Up” (Foto)

Lajmi se Era Istrefi do të bashkëpunonte për këngën zyrtare të Botërorit  në Rusi ishte padyshim emocionues.

Këngëtarja do të këndojë krah emrave të njohur të muzikës si Nicky Jam dhe Will Smith. Deri tani kënga “Live It Up” është publikuar në YouTube në versionin audio, por është finalizuar edhe videoklipi i këngës.

Advertisement

 Në rrjetet sociale kanë nisur të qarkullojnë imazhe nga klipi i këngës së Kampionatit e cila do të publikohet këtë të enjte 7 qershor. Së fundmi edhe ky imazh i ri.