Tag: ERA ISTREFI

NEW MUSIC | Era Istrefi – “Nuk E Di” feat. Nora...

Është lëshuar në youtube, videoklipi i Era dhe Nora Istrefit. “Nuk e di” quhet projekti të cilin shumë prej jush tashmë e kanë dëgjuar, pasi...

A është Era Istrefi në lidhje me Diplo?!

Prej disa muajsh komentet e shumta të tij në fotot e Era Istrefit në Instagram, bënë që të lindin dyshimet se mes Dj e...

Pas Dj Diplos, producenti me famë botërore marroset pas Era Istrefit

Fama e Era Istrefit ka kaluar kufijtë prej kohësh. Por duket se përpos fansave, Era iu ka rrëmbyer zemrën dhe artistëve të famshëm. Pas...

NEW MUSIC | Dimitri Vegas & Like Mike ft. Era Istrefi...

Këngëtarja prishtinase me famë botërore Era Istrefi, e ka lansuar projektin e saj të ri. Ka kohë që Era e ka paralajmëruar këtë projekt megjithatë...

Dj-i me famë botërore i shkruan Era Istrefit: Do të divorcohem...

Historia se ka një flirt mes Era Istrefit dhe Dj-it me famë botërore Diplo, qarkullon prej kohësh, por gjërat me sa duket janë bërë...

Era Istrefi e ftuar në eventin më të rëndësishëm të vitit

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi nuk ndalet. Suksesi i ardhshëm i yllit të “Bon Bon” sapo është konfirmuar dhe këngëtarja mësohet se do të performojë...

NEW MUSIC / Steve Aoki – “Anything More” feat. Era Istrefi

E kish lajmëruar prej kohësh se do të bashkëpunonte me Producentin dhe DJ e njohur amerikan të muzikës electro-house Steve Aoki. Era Istrefi rikthehet...

Era Istrefi shpjegon arsyen përse po qëndron larg rrjeteve sociale

Pas operacionit që iu nështrua pak ditë më parë, Era Istrefi nuk ka qenë shumë aktive në rrjete sociale. Megjithatë duket se ky veprim...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement