Tag: WILL SMITH

Smith: Fillimisht një rol presidenti, pastaj gara presidenciale

Përpara se të garoj për president, do të ishte më mirë të luaja një rol presidenti, deklaroi sot aktori i njohur amerikan, Will Smith,...

Era Istrefi e ftuar në eventin më të rëndësishëm të vitit

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi nuk ndalet. Suksesi i ardhshëm i yllit të “Bon Bon” sapo është konfirmuar dhe këngëtarja mësohet se do të performojë...

Filmi “Aladini”, Will Smith në rolin e Xhindit

Kur disa muaj më parë u publikua trajleri i parë i filmit Aladin, versioni live i klasikut vizatimor të Disney drejtuar nga Guy Ritchie,...

Will Smith bëri një çmenduri për 50-vjetorin e tij

Sepse mosha është thjesht një numër! Aktori Will Smith zgjodhi një sport ekstrem si bungee jumping, jo atë standard ku hidhesh nga ura, por vendosi...

Era Istrefi nuk do të performojë në hapjen e Botërorit, por...

Sot në orën 16:30 në stadiumin Luzhniki në Moskë do të mbahet ceremonia e hapjes së kampionatit botëror. Edhe pse të gjithë po prisnim të...

Një tjetër pamje nga xhirimet e klipit “Live It Up” (Foto)

Lajmi se Era Istrefi do të bashkëpunonte për këngën zyrtare të Botërorit  në Rusi ishte padyshim emocionues. Këngëtarja do të këndojë krah emrave të njohur...

Era Istrefi poston foton legjendare të Will Smith përkrah Ronaldinho-s dhe...

Vetëm pak ditë nga ndajnë nga Kampionati Botëror që do të zhvillohet në Rusi. E kështu, pasi Era Istrefi me Nicky Jam dhe Will Smith...

Gati të kërceni? Publikohet kënga e Botrorit 2018 e Nicky Jam,...

Pritjes i erdhi fundi... Bashkëpunimi i Nicky Jam, Will Smith dhe Era Istrefit po pritej me padurim nga fansat e tyre në botë. Më në...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement