NEW MUSIC | Era Istrefi – “Nuk E Di” feat. Nora Istrefi

Është lëshuar në youtube, videoklipi i Era dhe Nora Istrefit.

“Nuk e di” quhet projekti të cilin shumë prej jush tashmë e kanë dëgjuar, pasi ditë më parë kënga rrodhi në rrjetet sociale pa lejen e artistëve.

Advertisement

Megjithatë, ajo më pas u fshi dhe tashmë ka dalë e plotë me klip.

Ky është bashkëpunimi i parë mes motrave Istrefi të cilat në video duken jashtëzakonisht seksi.

/Prive/