Tag: “Nuk E Di”

NEW MUSIC | Era Istrefi – “Nuk E Di” feat. Nora...

Është lëshuar në youtube, videoklipi i Era dhe Nora Istrefit. “Nuk e di” quhet projekti të cilin shumë prej jush tashmë e kanë dëgjuar, pasi...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement