NEW MUSIC | Dhurata Dora ft. Soolking : “Zemër”

Është publikuar ditën e sotme edhe me videoklip projekti i shumëpritur ‘Zemër’ nga Soolking dhe Dhurata Dora.

Kënga e cila premton të jetë një super-hit i këtij sezoni rrodhi ilegalisht në rrjete sociale mirëpo nga minutat e parë, nuk duket t’ia ketë zbehur interesimin, bazuar në shikime.

Shijojeni të plotë më poshtë.

/Prive.al/