“Mirë se vjen në Serbi”, i dashuri i Dua Lipa-s ia kthen ndjekëses si një kosovar i vërtetë

Dua Lipa dhe i dashuri i saj Isaac Carew kanë mbërritur në Prishtinë për festivalin “Sunny Hill”.

Këngëtarja ka ndarë foto nga avioni privat më të cilin ka udhëtuar drejt Prishtinës e shoqëruar edhe nga i dashuri i saj. Edhe Isaac ka ndarë foto nga Prishina, ku mes komenteve të shumta, një prej tyre i ka tërhequr vëmendjen dhe nuk ka rezistuar dot pa i kthyer përgjigje.

Një komentuese serbe i shkruan atij “Mirë se vjen në Serbi”, ndërsa i dashuri i Duas kishte përgjigje epike, ku shkroi:

“Gjeografia nuk është pika jote më e fortë apo jo?”.

What are those?

A post shared by ISAAC CAREW (@isaaccarew) on