Leo DiCaprio shkëmben puthje e përqafime të zjarrta me të dashurën 22 vite më të vogël

Me sa duket, Camilla Morrone, e dashura e Leo DiCaprios ia ka “vjedhur” zemrën aktorit.

Tashmë prej muajsh, aktori 43-vjeçar është në një lidhje me brunen 21-vjeçare dhe duken më të lumtur se kurrë më parë.

Prej ditësh, ata ishin më parë në Itali, ndërsa tashmë janë zhvendosur në Korsikë të Francës, ku janë fotografuar tejet të dashuruar, duke i dhuruar puthje e përqafime njëri-tjetrit në publik.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.