Edhe pse është njëra prej figurave më të famshme në botën e showbiznesit, Kylie Jenner ka shprehur xhelozi ndaj motrës së saj, Kendallit.

Në emisionin televiziv “Life of Kylie”, bukuroshja 21-vjeçare ka krahasuar famën e saj me atë të motrës supermodele dhe shoqeve të saja, raporton Daily Mail.

Advertisement

“E shoh Kendallin, Bella [Hadid] dhe Haily [Baldwin], ato dalin çdo ditë, kombinojnë veshjet së bashku, ato janë të krijuara për këtë punë”, ka thënë Kylie – para se të pranonte se ka menduar tërheqjen nga showbiznesi, transmeton Koha.net. “E ndjej se kësaj gjësë së famshme do t’i vijë fundi më herët sesa kemi menduar”, ka shtuar ajo.

 Kylie and Kendall were all smiles as they teamed up for a recent photoshoot

“Nuk e di se për kë po punoj. Nganjëherë dëshiroj që të bëj atë që bëjnë ato. Por kjo nuk jam unë”, ka pranuar ajo.