Tag: KYLIE JENNER

Pas skandalit të tradhtisë, Jordyn ka dy fjalë për Kylie Jenner...

Pas skandalit të tradhtisë, Jordyn Woods ra pre e një fansi, i cili donte të bënte foto e video me të, por gjatë asaj...

Kylie Jenner rrëfen se ka qënë viktimë e bullizmit, Kendall përlotet

Kylie Jenner ka qënë viktimë e bullizmit që në moshën nëntë vjeçare. “Gjysma juaj mendon se jam e çuditshme, ndërsa gjysma tjetër mendon se jam...

Nuk duhet humbur! Kylie i shmanget me çdo kusht takimit me...

Pak ditë para ndarjes së çmimeve MTV VMA, Nicki Minaj shpërtheu në Twitter ndaj Travis Scott dhe parteneres së tij Kylie Jenner ku shkruante...

Nicki Minaj nuk i del e keqja, sulmon Travis Scott dhe...

Së fundmi Nicki Minaj ka publikuar albumin "Queen", por është e pakënaqur me ecurinë e tij dhe këtë e ka shprehur hapur. Reperja është shumë...

Kylie Jenner mbushi sot 21 vjeç, bashkë me të dhe gjithë...

Pak orë më parë, më e vogla e familjes Kardashian-Jenner ka postuar në Instagram një foto në të cilën shfaqet së bashku me Kourtney-n,...

Kylie Jenner shfaqet si Virgjëresha Mari në klipin e ri të...

Ditën e djeshme Travis Scott publikoi klipin e këngës “Stop Trying to Be God”, shkëputur nga albumi i tij i njohur “Astroworld”. Pjesë e klipit...

Kylie dhe Travis kopjojnë një tjetër çift të famshëm?

Ditën e djeshme, revista GQ publikoi për herë të parë një fotosesion të dyshes Travis dhe Kylie bashkë me një intervistë mjaft interesante të...

Si arriti 20-vjeçarja Kylie Jenner të krijonte perandorinë e saj në...

Kylie Jenner seleksionohet në listën e 60 femrave bilionere të bëra vetë sipas Forbes. Ajo është vetëm 20 vjeç dhe për 3 vite ka arritur...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement