Dafina Rexhepi, fotografohet totalisht e zhveshur? (Foto)

Ka bërë set të ri të fotografive.

Por, duket se Dafina Rexhepi ka vendosur të vij më ndryshe se herëve të tjera, duke guxuar me daljen, shkruan lajmi.net
Në foto, këngëtarja kishte vënë në pah fytyrën dhe supet dhe dukej se ishte nudo.
E se a ka bërë një gjë të tillë, pritet të shohim pas fotove tjera.

 

Advertisement