Justin Bieber i kundërvihet Eminem: “Ti nuk e kupton brezin e ri të reperëve”

Nuk e kupton brezin e ri të reperëve” kështu ka deklaruar Justin Bieber për Eminem.

Justin postoi në ‘instastory’ një screenshoot të këngës “The Ringer”, nga albumi i Eminem, Kamikaze. Në këtë këngë, Eminem flet për reperët e rinj si Lil Yachty, Lil Pump dhe Lil Xan.

Në “story-n” e publikuar, Bieber sqaroi se i pëlqente muzika e reperit, por shtoi se ai nuk mund ta kuptojë brezin e ri të këtij zhanri të muzikës.

Më pëlqen muzika e Em’ por nuk më pëlqen që ai po u bën diss reperëve të rinj. Mua më pëlqen brezi i ri i repit, ai thjesht nuk i kupton.” shkruan Justin.

Pas kësaj deklarate, në rrjetet sociale është “ndezur” një debat i madh mes fansave të Bieber dhe Eminem.

/News31.al/