fbpx

Tag: JUSTIN BIEBER

Justin Bieber i habit të gjithë “Lutuni për mua”

Justin Bieber po kalon një periudhë të vështirë dhe për këtë po u tregon fansave të tij. Këngëtari i shumë hiteve ka bërë një shkrim...

Hailey dhe Justin e ruajtën ‘veten’ për natën e parë të...

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber lidhën kurorë në muajin shtator, 12 javë pasi u njohën dhe iu drejtuan gjykatës së New York-ut për t’u...

Hailey Baldwin merr mbiemrin e burrit :p

Pak javë më parë bënë tatuazhe të njëjtë dhe tani i bënë njësoj edhe mbiemrat, të paktën nëpër rrjete sociale.  Të premten Hailey Baldwin...

Justin Bieber i këndon Hailey Baldwin para Pallatit Buckingham

Justin dhe Hailey janë kaq të dashuruar sa e çojnë gjithë këtë dashuri edhe jashtë shtetit. Çifti po shijojnë disa ditë në Londër dhe teksa...

Justin dhe Hailey ndërrojnë mendje, nisin përgatitjet për martesë

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë fotografuar duke hyrë në një zyrë martesash në një gjykatë në New York, me sa duket për të...

Menaxheri i Justin Bieber besonte se këngëtari mund të vdiste nga...

Pas ndarjes tragjike nga jeta të reperit Mac Miller si pasojë e mbidozës dhe problemeve të Demi Lovatos, të famshmit janë bërë mjaft të...

Aktori i famshëm i jep një këshillë mbesës së tij Hailey...

Alec Baldwin ka folur në lidhje me fejesën e mbesës së tij, supermodeles Hailey Baldwin me këngëtarin Justin Bieber dhe u ka dhënë atyre...

Justin dhe Hailey shtyjnë martesën për vitin tjetër, por arsyeja nuk...

Këngëtari 24-vjeçar dhe modelja 21-vjeçare vetëm një muaj më parë u fejuan sa hap e mbyll sytë dhe thanë se shumë shpejt do të...