fbpx

Tag: JUSTIN BIEBER

NEW MUSIC | Ed Sheeran & Justin Bieber: “I Don’t Care”

Dy super artistë, një super producent kanë bashkuar forcat për një këngë "Ohoooooo-ja" e së cilës do t`ju fiksohet gjatë në mendje. "I don`t...

Këngëtarja e njohur i rikthehet muzikës, nënshkruan kontratë me menaxherin e...

Pasi kaloi në overdozë dhe muaj të tërë në terapi, duket se këngëtarja Demi Lovato është gati për t’ju kthyer punës! Këngëtarja 26 vjeçare postoi...

Justin Bieber i kundërvihet Eminem: “Ti nuk e kupton brezin e...

“Nuk e kupton brezin e ri të reperëve” kështu ka deklaruar Justin Bieber për Eminem. Justin postoi në ‘instastory’ një screenshoot të këngës "The Ringer",...

E kritikojnë se ka marrë shumë ngjyrë në plazh, Hailey Bieber...

Siç mund ta mendoni, pas martesës me Justin Bieber, Hailey Bieber ka tërhequr vëmendjen e të gjithë mediave dhe fansave. Hailey është shumë aktive...

Selena dhe Justin? Hailey Baldwin nuk duron dot më…

Shumë nga fansat dhe ndjekësit e këngëtarit Justin Bieber vijojnë të shkruajnë se martesa e tij me modelen Hailey Baldwin, ndodhi vetëm për inat...

Justin Bieber i habit të gjithë “Lutuni për mua”

Justin Bieber po kalon një periudhë të vështirë dhe për këtë po u tregon fansave të tij. Këngëtari i shumë hiteve ka bërë një shkrim...

Hailey dhe Justin e ruajtën ‘veten’ për natën e parë të...

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber lidhën kurorë në muajin shtator, 12 javë pasi u njohën dhe iu drejtuan gjykatës së New York-ut për t’u...

Hailey Baldwin merr mbiemrin e burrit :p

Pak javë më parë bënë tatuazhe të njëjtë dhe tani i bënë njësoj edhe mbiemrat, të paktën nëpër rrjete sociale.  Të premten Hailey Baldwin...