Tag: EMINEM

Justin Bieber i kundërvihet Eminem: “Ti nuk e kupton brezin e...

“Nuk e kupton brezin e ri të reperëve” kështu ka deklaruar Justin Bieber për Eminem. Justin postoi në ‘instastory’ një screenshoot të këngës "The Ringer",...

Hot This Week: December 14, 2018

Hottest Music Videos of the Week...from a new version of "Taki Taki" to Karol G's acoustic "Créeme...

NEW MUSIC / Eminem – Good Guy ft. Jessie Reyez

From the album Kamikaze, out now: http://shady.sr/Kamikaze http://eminem.com http://facebook.com/eminem http://twitter.com/eminem http://instagram.com/eminem http://eminem.tumblr.com http://shadyrecords.com http://facebook.com/shadyrecords http://twitter.com/shadyrecords http://instagram.com/shadyrecords http://trustshady.tumblr.com Music video by Eminem performing Good Guy. © 2018 Aftermath Records

NEW MUSIC / Eminem – Venom

https://youtu.be/8CdcCD5V-d8 Listen to Venom (Music From The Motion Picture), out now: http://smarturl.it/EminemVenom http://eminem.com http://facebook.com/eminem http://twitter.com/eminem http://instagram.com/eminem http://eminem.tumblr.com http://shadyrecords.com http://facebook.com/shadyrecords http://twitter.com/shadyrecords http://instagram.com/shadyrecords http://trustshady.tumblr.com Dir: Rich Lee Producer: Justin Diener & Kathy Angstadt Production Company: Drive Studios Director of Photography: Christopher...

Rita Ora dhe reperi i njohur befasojnë fansat

Rita Ora do të publikojë albumin e saj më të ri të titulluar ‘Phoenix’. Teksa ka qenë e ftuar në një emision radiofonik në...

Gjithe kinemanë vetëm për vete…

Prej vitesh Eminem renditet si një ndër artistët më të mirë në tregun muzikor ndërkombëtar. Kohët e fundit, përveçse në muzikë, reperi...

Eminem publikon albumin e ri “Kamikaze”

Eminem, ka publikuar në mënyrë të papritur në 31 gusht albumin e ri të patreguar më parë, ’Kamikaze’, vetëm 9 muaj në distancë nga...

Eminem i befason të gjithë me deklaratën e tij për Nicki...

Disa ditë më parë qarkulloi lajmi se Nicki Minaj dhe Eminem janë në një lidhje. Fansat filluan të dyshonin për një marrëdhënie mes tyre, pasi...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement