Gati të kërceni? Publikohet kënga e Botrorit 2018 e Nicky Jam, Will Smith dhe Era Istrefit

Pritjes i erdhi fundi…

Bashkëpunimi i Nicky Jam, Will Smith dhe Era Istrefit po pritej me padurim nga fansat e tyre në botë. Më në fund kënga u publikua dhe mund të themi pa frikë që do të kthehet në super hit.

Advertisement

Kënga është ritmike dhe i përshtat shumë eventit më të rëndësishëm të vitit, “Botërori 2018” që do të mbahet në Rusi.

Për momentin është publikuar vetëm versioni audio i këngës, por nuk mund ta mohojmë që me zor po presim dhe videoklipin e këngës, që shpresojmë të vijë së shpejti.