Ermali nuk lë rehat as Afërdita Dreshajn, shihni batutën e rradhës (Foto)

Tashmë jemi mësuar që komentet e Ermal Mamaqit në postimet e personazheve të  njohur të kthehen në lajm, pasi batuat e tij na bëjnë të gjithëve për të qeshur,

Së fundmi, aktori ka zgjedhur të ngacmojë Afërdita Dreshajn, në postimin e saj të fundit në Instagram.

Advertisement

Në foton që ka postuar Afërdita ka shkruar: “Good vibes only”

Dhe Ermali nuk ka nguruar të bëjë batutën e rradhës: “Po mi tkeqen po… e gjete burrin ti. Ja hodhe. Po ne të tjerët ça të bëjm…”.