Dua Lipa performon me mbathje në dhomën e gjumit të Jimmy Kimmel

Tashmë për prezantuesin e famshëm Jimmy Kimmel është bërë e zakonshme që këngëtaret mjaft të njohura si RiRi, Britney Spears apo Miley Cyrus të hyjnë në dhomën e tij të gjumit në orët e vona të natës vetëm për ta zgjuar.

Këtë herë listës iu bashkua dhe Dua Lipa veshur si në klipin e këngës “Electricity”, pra me bluzë të shkurtër dhe mbathje.

Në klip, këngëtarja dhe kërcimtarët e saj pushtuan shtëpinë e moderatorit në orën 12:24 pas mesnate.

“Më uroni fat”, thotë Dua, ndërsa çon ekipin e saj në dhomën e gjumit ku Jimmy po flinte.

Ajo këndoi këngën “Elektricity” dhe kërceu mbi krevat ndërkohë që Jimmy u zgjua i trembur. Në fund u shtri pas tij dhe e pyeti: Si t’u duk?

Pasi shijoi të gjithë performancën, Jimmy u kujtua se nuk e kishte gruan pranë vetes:

“Çfarë ndodhi me gruan time?”, tha ai.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.