Capital T sapo na prezantoi me të dashurën?

Capital T është një nga reperët më të famshëm shqiptarë, i cili nuk është përfolur kurrë për jetën e tij personale.

Me postin e fundit në Instagram ama, ai na kapi në befasi dhe për një moment shtangëm… një vajzë në sfond dhe më pas duart e kapura, ç’do të thotë kjo?!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Më pas nga komentet dhe falë Majk kuptuam se në fakt pamjet janë shkëputur nga seti i xhirimeve për klipin e ri.

Reperi ka ditë që ka paralajmëruar një këngë të re duke u zotuar se do jetë diçka e madhe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.