Dua Lipa në bashkëpunim me ish të dashurin e Rita Orës! Ja kur del kënga

Tanimë është e dukshme që marrëdhënia e tyre nuk është aspak e mirë dhe pse nuk dihen arsyet.

Po flasim për dy këngëtaret nga Kosova, Rita Ora dhe Dua Lipa, të cilat në daljet e tyre kanë lënë shpesh të kuptohet që nuk e duan njëra-tjetrën. Megjithatë Dua ka njoftuar se të premten do të publikojë këngën e saj më të re në bashkëpunim me ish të dashurin e Ritës, Dj e famshëm, Calvin Harris.

Advertisement

Kënga do të titullohet “One Kiss” dhe po pritet me shumë kuriozitet nga fansat.