“Do biesh… më pas do ngrihesh”, Elvana tregon prapaskenat e klipit

Çfarë duket në pamje të parë si një klip i “thjeshtë”, në fakt nuk është aspak ashtu…

Elvana publikoi ditën e djeshme këngën “Ku vajti” (dashuria?) e bashkë me të edhe klipin me një koreografi aspak të zakontë ideuar nga Albi Nako.

Advertisement

Pikërisht për këtë, këngëtarja na tregoi se me shumë punë, të qeshura e të qara, rezultatet janë si më lart.

E teksa po ushtrohej për skenën e hedhjes në ajër nga balerinët, ehh, për atë “do biesh, do biesh do thyesh në mes, pastaj do ngrihesh”…  Të paktën balerinët e kanë pritur goxha mirë!

Edhe njëherë tjetër, Elvana na tregoi se çdo gjë që bën është tepër origjinale dhe e paparashikueshme.