Tag: ELVANA GJATA

NEW MUSIC | Elvana Gjata – “Pa Dashuri”

Është publikuar kënga e filmit “2 Gisht Mjaltë”, kënduar nga Elvana Gjata. Projekti quhet “Pa dashuri”, i punuar nga PINT, me muzikë dhe tekst nga...

Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata si një çift i dashuruar

Miq shumë të mirë ne realitet, por të dashuruar e të martuar në filmin e tyre të parë bashkë. Këngëtarja Elvana Gjata dhe komediani Ermal...

NEW MUSIC – Elvana Gjata: “Tavolina e mërzisë”

Siç kishte lajmëruar dhe më herët Elvana Gjata nxjerr hitin e saj të ri. Pas koncertit madhështor në Prishtinë ditën e Pavarësisë, Elvana ka...

Intervista ekskluzive me Elvana Gjatën: Çfarë i zbuloi ajo Alaudin Hamitit?...

Pas një kohe të gjatë në heshtje, Elvana Gjata erdhi në Kosovë për t’i kënduar Pavarësisë me rastin e 11 vjetorit të saj. Me këtë...

NEW Music : Poo Bear – Shade feat. Elvana

https://www.youtube.com/watch?v=kqg-LBMmoEY Listen to Poo Bear Presents: Bearthday Music everywhere: https://poobear.lnk.to/BearthdayMusicYD Follow Poo Bear: Facebook - https://www.facebook.com/poobear Instagram - https://www.instagram.com/poobear Twitter - https://twitter.com/poobear Music video by Poo Bear performing Shade. ©...

Prisnim Besën, por doli Elvana

Përveç Instagram-it të saj, ku mund të gjesh material për të qeshur, Elvana Gjata i ka dhënë humor edhe profilit të Besës. Ndërkohë që ishim...

5 mikeshat e Elvanës që askush nuk i kish njohur… deri...

Elvana sapo na zbuloi pesë mikeshat që për më tepër Ghandi i ka cilësuar si "poema dhembshurie" (po, vërtet!). "Thjesht unë dhe mikeshat e mija...

Trendin që po “çmend” Instagramin, e solli e para Elvana

Një trend i ri po kthehet viral në Instagram, por nuk është hera e parë që e shohim... Njerëzit tashmë po postojnë foto sikur kanë...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement