Lil Noizy vs Big Noizy, reperi zbulon sozinë e tij (Foto)

Çfarë ngjashmërie!

Noizy ka gjetur një person që i ngjan jashtëzkonisht shumë dhe është ende një vogëlush. Përveçse një fans i reperit, duket se i vogli e imiton atë në çdo detaj. Modeli i flokëve, forma e fytyrës madje dhe vetulla e prerë janë njësoj si të Noizy-t.

Advertisement

Këtë kurrsesi ai nuk mund ta linte pa e ndarë me fansat e tij në Instagram, ku ka shkruar “Lil Noizy vs Big Noizy”. Ju me kë jeni?

Sipas një postimi tjetër duket se “Lil Noizy” do të jetë edhe pjesë e një videoklipi të ardhshëm të reperit. Jemi kuriozë të shohim si do duket…