Martohen para vetëm 11 personash

Keira Knightley dhe James Righton janë martuar. Ceremonia e martesës së çiftit u zhvillua ditën e shtunë në jug të Francës. Aktorja e famshme...

Gati TJETRI!

Miranda Kerr, që vetëm pak javë më parë u divorcua nga bashkëshorti ka një dashuri të re. Modelja e freskët nga divorci me Orlando...