Rikthehet Adi Krasta! Një projekt rreth letërsisë me një bashkëpuntore të re…

Pasi mbylli me sukses sezonin e shkuar të emisionit "E Diell", moderatori aq i dashur për publikun, Adi Krasta, i ka munguar shumë ekranit... Por,...

Lady Gaga thotë “po”

Lady Gaga do të martohet. Në fund ajo është dorëzuar para sharmit të Taylor Kinney, aktor dhe model, që i kërkoi dorën ditën e...

Kim Kardashian tregon si arriti të bëhej një nga femrat më të pasura në...

Kim Kardashian është një ndër femrat më të pasura në botë dhe shpesh mund të pyesim veten si ja doli të arrinte të gjithë...

Michael Buble do të bëhet baba për herë të dytë

Michael Buble ka ndarë me fansat e tij në Facebook, Twitter dhe Instagram një lajm shumë të vecantë: ai dhe bashkëshortja e tij, Luisana...

Johnny Depp hedh poshtë akuzat e ish-bashkëshortes: Në të vërtetë kam qenë unë viktima.

Johnny Depp dhe Amber Heard kanë pasur një raport shumë të keq me njëri-tjetrin pas ndarjes. Amber e ka akuzuar aktorin se e ka...