Enca më provokuese se kurrë, publikon foto nudo

Enca ka ditur gjithmonë si ti provokojë fansat me postimet që bën herë pas here në rrjetet sociale, por këtë herë provokimi i saj ka arritur kulmin.

Në postimin e fundit në SnapChat, ajo ka “çmendur” ndjekësit teksa ka postuar disa foto që kishte në kompjuter, ku ka pozuar pa rroba dhe me peshqir në kokë. Enca mbuloi një pjesë të trupit me peshqir, por format e saj provokuese nuk mund të kalohen pa u vënë re.

Advertisement

Hë çuna si jeni?