20.5 C
Tirana
Sunday, May 28, 2023

Blendi Fevziu flet për largimin nga Tv Klan dhe arsyet e zhvendosjes në Top...

Në një intervistë për Panoama Plus, gazetari Blendi Fevziu ka folur për herë të parë për largimin e tij nga Tv Klan pas 20...

Itali – Shkatërrohet celula terroriste algjeriane

Agjentët e Guardia di Finanza në qytetin e Milanos, në Itali, kanë shkatërruar një celulë terroriste të përbërë nga shtetas algjerianë.

Tiranë – MTKRS njofton aktivitetet për nesër

Ministria e Kulturës ka njoftuar sot zhvillimin e mitingut të paralajmëruar nga drejtuesit e mazhorancës në datën 1 Maj.

SHBA – Irani te luaje rol pozitiv ne stabilizimin e Afganistanit

Sekretarja amerikane e shtetit Hillary Clinton ka deklaruar nepermjet zedhenesit te saj se Shtetet e Bashkuara shpresojne se Irani do te luaje nje rol...
alt

Tiranë | Arvizu: ligji të zbatohet njëlloj për të gjithë zyrtarët e korruptuar

altAmbasadori i SHBA-ve, Aleksandër Arvizu inkurajoi institucionet shqiptare të harxhojnë më shumë energji në betejën kundër korrupsionit, që siç tha ai kërkon përpjekje mbarëkombëtare.