Vevo – Ariana Grande – Super Fan Showdown (#VevoSFS)

http://youtu.be/OSL6xQn-xbs Published on Dec 2, 2014 Ariana Grande - Super Fan Showdown (#VevoSFS) Music never stops. Get the Vevo App! http://smarturl.it/vevoapps Super Fan Showdown - Vevo’s new show pits...

French Montana hap krahun!

Ka vetëm 3 ditë që Era Istrefi ka publikuar NO I LOVE YOUS singëllin e saj më të fundit në bashkëpunim me French Montana. E...

Elvana & Emina në “pushime” pune?!

Një foto e postuar së fundmi nga Emina Cunmulaj në account-in e saj në Instagram, ka tërhequr jo pak vëmendje. E ndërsa në foton...

Del në ankand ftesa e dasmës së Besit dhe Xhensilës, ja për sa mund...

Ajo është një nga dasmat më të përfolura të momentit ku sigurisht gjithëkush do të dëshironte të ishte i ftuar në këtë ceremoni. Si çdo...

New Music: Rihanna | “American Oxygen”

Rihanna sjell sërish një këngë të re. Pasi kishim dëgjuar disa copëza të “American Oxygen” në disa reklama që promovojnë turneun e basketbollit NCAA,...