22.5 C
Tirana
Friday, September 29, 2023

New Video: Capital T “Pernime”

Capital T ka publikuar videon e tij më të re "Pernime". Ky është singëlli i 7 me klip nga albumi "Slumdog Millionaire" i cili...

New Music: Elhaida Dani | “Në jetë”

Pas premierës në emisionin Prive, tashmë kënga "I'm Alive" në versionin e saj shqip, është publikuar edhe në internet. Versioni në shqip titullohet "Në jetë"...

New Video: Madonna | “Ghosttown”

Madonna ka publikuar videon "Ghosttown". Ky është singëlli i dytë zyrtar nga albumi “Rebel Heart” i artistes. Terrence Howard është bashkëprotagonist në videon me...

Danieli vë në lojë Fotininë, por nuk shkon siç duhet…

Përveçse janë një çift mjaft i dashuruar me njëri-tjetrin, Fotinia dhe Danieli herë pas here bëjnë edhe shaka të ndryshme. Pas hedhjes në pishinë surprizë...

Shaki dhe Riri e bojn nxeht

Shakira dhe Rihanna dy yjet joshëse të popit, shpërthejnë në sensualitet/seksualitet në videon e bashkëpunimit "Can't Remember To Forget You". Ky është singelli i...